Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 20 września 2024r.   imieniny: Dionizy, Eustachy, Fausta

Zakład pogrzebowy J.A.R.

Janczarek Ubezpieczenia Barlinek

A A A
3.25 1 1 1 1 1 Ocena 3.25 (16)
KRYMINAŁKI

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Barlinku zatrzymali mieszkańca naszego miasta, który posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Teraz zajmie się nim sąd.

 

REKLAMA

E-CHO Sp. z o.o.

 

Gomex Gometal Krzysztof Goryński

  

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, mieszkańców gminy Barlinek. Dokonali oni kradzieży elementów budowlanych z terenu jednej z firma na terenie miasta. Skradzione mienie odzyskano w całości. Dodatkowo przy jednym z zatrzymanych znaleziono amfetaminę. Teraz obu panami zajmie sie sąd, który zadecyduje o ich dalszym losie. 

W pierwszy dzień 2022 roku policjanci z KPP w Barlinku, zatrzymali na jednej z ulic miasta auto, którym jak się okazało kierował nietrzeźwy mężczyzna. Miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Swój stan tłumaczył sylwestrową zabawą. Podobnego zatrzymania dokonano kolejnego dnia. W tym przypadku kierowca (obcokrajowiec) miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Jacek Słomka

Komentarze

Guest

Narkotyków w Barlinku nigdy nie brakowało tak było jest u zapewne będzie nie da się zrobić z tym porządku do samego końca .:-/
+6

Guest

W Barlinku jest juz Bardzo duzy problem z narkotykami
Tylko ślepy nie widzi albo nie chce widziec.szkoły ,zaklady pracy ,knajpy sypią na potege bez strachu.taka
Zielona wyspa cyt.klasyka
Na kazdym rogu monopol i prochy.
+7

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Narkotyków to u nas pod dostatkiem,nie wiem kto i nie wiem jak ale już odurzoną młodzież i to nie w pojedynkę widać na mieście grupami czyli ktoś im to udostępnia a grup coraz więcej w wieku 13-16 lat nie panujących nad własnym tokiem rozumowania a co dopiero po tym czymś...

Myślę, że przydałoby się wsparcie z wydziału antynarkotykowego z KWP ze Szczecina. Wtedy "udzielających" środki psychoaktywne nieletnim trochę by ubyło. No i w mieście od razu byłoby spokójniej.

Teraz nie jest tragicznie.Beędą wakacje to dopiero będzie się działo..
+15

Guest

Cytuję Guest:
Narkotyków to u nas pod dostatkiem,nie wiem kto i nie wiem jak ale już odurzoną młodzież i to nie w pojedynkę widać na mieście grupami czyli ktoś im to udostępnia a grup coraz więcej w wieku 13-16 lat nie panujących nad własnym tokiem rozumowania a co dopiero po tym czymś...

Myślę, że przydałoby się wsparcie z wydziału antynarkotykowego z KWP ze Szczecina. Wtedy "udzielających" środki psychoaktywne nieletnim trochę by ubyło. No i w mieście od razu byłoby spokójniej.
+20

Guest

Narkotyków to u nas pod dostatkiem,nie wiem kto i nie wiem jak ale już odurzoną młodzież i to nie w pojedynkę widać na mieście grupami czyli ktoś im to udostępnia a grup coraz więcej w wieku 13-16 lat nie panujących nad własnym tokiem rozumowania a co dopiero po tym czymś...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież