Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

SEWD Centrum Drewna

Q SERVICE CASTROL

 wtorek 24 września 2024r.   imieniny: Gerard, Maria, Teodor

Zakład pogrzebowy J.A.R.

Janczarek Ubezpieczenia Barlinek

Szukaj ogłoszenia

A A A

Praca w ksiegowości z j. niemieckim

NOWOŚĆ
Kontakt cisek@grk.de
Dodane 2024-09-23 15:14:58
Modyfikowane: 2024-09-24 14:01:36

Opis

Poszukiwana osoba z j. niemieckim do działu ksiegowości w Gorzowie Wlkp.

Grupa GRK jest deweloperem z pasji i zarządcą nieruchomości z przekonania. Od realizacji zaawansowanych projektów budowlanych po zarządzanie nieruchomościami i wynajem, od ponad 30 lat stawiamy na jakość, doświadczenie i rozwój. Jesteśmy zespołem. I chcemy kontynuować pisanie naszej historii sukcesu - z Tobą u boku!

Dział księgowości GRK-ImmoWert GmbH jest odpowiedzialny za profesjonalną rejestrację, monitorowanie i kontrolę wszystkich transakcji finansowych związanych z zarządzanymi nieruchomościami. Naszym priorytetem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi w interesie naszych klientów.

Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi
  • Księgowanie bieżących transakcji gospodarczych (dłużnicy, wierzyciele)
  • Przetwarzanie transakcji płatniczych i rozliczanie przebiegów płatniczych
  • Rozliczanie kosztów utrzymania lokali komercyjnych/mieszkaniowych
  • Współpraca z innymi działami
  • Ponaglania
  • Udział w przygotowaniu rocznych sprawozdań finansowych
Nasze wymagania:
  • Nie boisz się mówić w j. niemieckim (min. B2) - będziesz kontaktować się ze współpracownikami z Niemiec
  • Wykształcenie handlowe/ekonomiczne - bardzo chętnie ukończone studia lub kurs rachunkowości
  • Lubisz pracę z liczbami i dokumentami
  • Rozumiesz liczby - posiadasz umiejętności analityczne
  • Zaangażowanie i chęć do nauki - nie ma dla Ciebie problemów, których nie da się rozwiązać
  • Umiejętność pracy w zespole, silne umiejętności komunikacyjne i empatia
To oferujemy:
  • Perspektywiczną pracę w szybko rozwijającej się firmie z branży nieruchomości
  • Stałe zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem od 8.500 zl Brutto
  • Otwartą kulturę korporacyjną z krótkimi i szybkimi procesami decyzyjnymi
  • Centralnie zlokalizowane miejsce pracy w Lipsku w nowoczesnej, doskonale wyposażonej przestrzeni biurowej
  • Indywidualne dokształcanie
  • Liczne korzyści, takie jak oferty sportowe, świeże owoce, napoje, imprezy zespołowe po pracy itp.

Jesteś zainteresowany? Wzbogać nasz zespół i prześlij nam swoje CV, podając najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy na adres cisek@grk.de.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 12633
Wyświetlony: 42
Wygasa: 2024-10-25 15:14:00
W kategoriach: Oferuję